ZAMYŠLENÍ k mé „vlastizradě“. Ptám se, zcela vážně, – KOHO JSEM JÁ ZRADIL A KDY?

2021 08 21 01Mgr. Petr Michalů

Občas se mi na síti, na fejsbuku ─ stane, že nějací hodně zavilí (zarputilí, zatvrzelí, zapřisáhlí, kovaní) KOLABORANTI a udavači toho současného (už bohužel více než 31-letého) tragického polistopadového, ...

zvráceného, nesvobodného, čím dál více fašizujícího se (a nyní již plně fašistického!), totalitního režimu (což vše dohromady znamená proamerického, prozápadního, probruselského, prounijního, německého, multikulturního – což dále ve skutečnosti znamená hlavně ale protinárodního), anebo i nějací zmatení, vyšinutí (s)prosťáčci, kteří si ani nejsou jistí svým vlastním pohlavím, nevědí, co sami jsou a jak mají pojmenovat to, co mají mezi nohama, a pak i sami sebe, mají tu drzost, nestoudnost a opovážlivost nazvat mě vlastizrádcem.

Samozřejmě nejlepší je taková lidská h-OO-vna úplně ignorovat! Ale bohužel tato devianty, zvrhlíky a psychopaty nemocná a narušená společnost právě dává tomuto smrdutému lidskému odpadu úmyslně prostor v médiích, reklamách a všude kolem vás od rána do večera. Namátkově, a vlastně i trošku cíleně, teď uvedu taková h-OO-vna – například zde na fejsbuku nějaký prý blogger Máca, Cemper (a jejich Manipulátoři či prý Hlídací čoklové – no již názvy jsou dostatečně vypovídající, a oba dva exoti se sami nazvali řediteli – analytiky, spíše ale análytiky!), dále Janda Jakub (lidská špína a porno“herec“), fašisté Kolář, Hřib, Petříček, Hamáček, KOLABORANT a VLASTIZRÁDCE – agent CIA a ředitel české fašistické BIS Koudelka, idiot Novotný, štětinové, kalouskové, němcové, pavlové, či petrové v šaškovských natovských uniformách… a všichni jejich přihlouplí přizvukovači a přikyvovači stvoření polistopadovým českým koloniálním systémem školství, „výchovy“ a „vzdělávání“. Tyto morální zrůdy a zrůdičky, které nemají ani sebemenší ponětí o tom, co je to hrdost, čest, úcta, vděk, pokora, respekt, charakter, vlast, národ…, vůbec nemají ani šajn o morálně volních vlastnostech člověka, budou jiným o morálce kázat, druhé osočovat, peskovat, kontrolovat a nabádat, jak se mají správně „evropsky“ chovat.

Výše uvedená h-OO-vna spojuje fanatická nenávist k vlastnímu českému národu, k Československu, k socialismu, ke komunistům, chorobně fanatická nepříčetná nenávist ke všemu ruskému (nebo i sovětskému – to je naprosto jedno, ať by se jednalo o carské Rusko, socialistický Sovětský svaz, nebo současné kapitalistické Putinovo Rusko), nenávist a odpor ke Slovanům, naopak obdivují fašisty, fašistického ukrajinského zločince Banderu, Hitlera, vlastizrádce Vlasova, litují porážky nacistického wehrmachtu u Stalingradu, litují, že se nepodařilo vyvraždit a vyhladovět všechny obyvatele Leningradu, jsou ponížení a hluboce pokoření vztyčením rudé vlajky vítěze Sovětského svazu nad německým Reichstagem, obdivují bestiální vrahy Mašíny, vrahy ze školy v Babicích, udavačku a kolaborantku německého gestapa Miladu Horákovou… Toto jsou jejich vzory, toto jsou ty „evropské hodnoty a cennosti“, které vyznávají. Jestli takové zrůdy mě nazývají vlastizrádcem, je to pro mě obrovská čest, pocta, jsem na sebe hrdý a vážím si toho.

Přesto chci k tomu něco napsat…

Takže – Já a vlastizrádce? Já, který měl to obrovské štěstí narodit se v Československé socialistické republice (ČSSR) – nejkrásnější a nejlepší tehdy zemi světa, který vyrůstal, měl šťastně dětství, chodil do školy, maturoval, byl na vysoké vojenské škole v Československé socialistické republice (ČSSR), který sloužil v armádě ČSLA (Československá lidová armáda) v Československé socialistické republice (ČSSR), který přísahal věrnost Československé socialistické republice (ČSSR), který poctivě pracoval v Československé socialistické republice (ČSSR), který založil rodinu v Československé socialistické republice (ČSSR), který si pořídil dva syny v Československé socialistické republice (ČSSR), který byl vždy věrný přátelství se Sovětským svazem (SSSR) a k ruskému národu, který vždy byl proti a nesnášel USA, který byl vždy proti a nesnášel NATO, který nikdy neobdivoval Západ, který se v armádě ČSLA ve svazku armád socialistických států Varšavské smlouvě (VS) připravoval k obraně proti nenáviděnému agresivnímu NATO, a který i nadále (nějaký listopad 1989 nelistopad 1989!) je přítelem Ruska a ruského národa, který i nadále je proti a nesnáší USA a pakt NATO, který i nadále nesnáší pokrytecký a vždy falešný Západ, který nás vždy jen a jen zradil a zrazoval...

2021 09 19 07

Jsem vlastizrádcem?!!

A koho že tedy jsem zradil?! Znovu se ptám – KOHO ŽE TEDY JSEM ZRADIL?!! KOHO?!! NO ŘEKNĚTE, NAPIŠTE KOHO?!!

Já jsem stále stejný, já se nezměnil (ani tím vaším buď navždy prokletým listopadem 1989!), mé názory jsou stále stejné, mé chování také, já nepřevlékl kabát podle toho, jak je momentálně výhodné, já neměním barvu své kůže jako chameleon podle situace. Nesnáším a neuznávám ten polistopadový loutkový stát, který není ani státem, nýbrž jen a pouze závislým nesvéprávným územím, obyčejnou kolonií, či dalším protektorátem. Neuznávám jeho instituce – armádu, soudy, vládu. Však všichni vy vidíte a sledujete, co provádějí a v koho a čím zájmu… Vinou, velezradou, vlastizradou a zkorumpováním (penězi nebo slíbenými funkcemi) všech těch listopadových a polistopadových (1989) šmejdů vznikly na troskách kdysi velice dobře prosperujícího socialistického státu (mé drahé rodné vlasti – ČESKOSLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY), který měl ve světě velice dobré jméno a zvuk, dvě závislé KOLONIE, dva naprosto loutkové státy s NESVOBODNÝM TOTALITNÍM REŽIMEM – jedna kolonie s názvem Česká republika a druhá kolonie s názvem Slovenská republika. 

Znovu se ptám, vás všech KOLABORANTŮ a vás všech těch nestoudně drzých hlupáků a opovážlivců, - KOHO ŽE TEDY JSEM ZRADIL?! KOHO?!

Jak jsem popisoval… narodil jsem se a žil v Československé socialistické republice. Žil jsem skromně, normálně, slušně, poctivě. Jako kluk a dospívající jsem postupně měl československé motocykly! Začínal jsem v patnácti letech na fungl nové Jawě 23/Mustang (4.187,- Kčs!!), později Jawa 250 (ojetá), dále nová ČZ 175/487 (nová stála 8.147,- Kčs!!). Nikdy jsem netoužil a neprahnul po nějakém západním motocyklu. Proč také? Na těchto jsem se vždy dostal, kam jsem potřeboval a chtěl. Můj sen byla Jawa 350.

Nikdy jsem netoužil po mercedesech, bavorácích, audinách… nebo amerických křápech! Nikdy! Začínal jsem jako řidič a měl jsem postupně škodovku octávii, spartaka, dále pak Š 1000 MB, Š 100/110 MB, Š 105, měl jsem i ruská vozidla – žigulíky, volgu 21 (carevnu), moskviče (kombíka, obsah 1.500). Nedám dopustit na ruská auta!! A tato vozidla mě, a později i moji rodinu, dovezla naprosto všude, kam jsem potřeboval – do práce, na výlety, na dovolenou… Nepotřeboval jsem k životu žádná západní auta, tato mi udělala naprosto stejnou službu – přepravit se odněkud někam, případně převézt něco odněkud někam. Jako i řidič z povolání jsem jezdil v ČSSR s československými vozidly (i vejtřaska, Tatra 148, Tatra 815, Liaz 100, MTS 24, avie, východoněmecká ifa, autobusy RTO 706, ŠD 11, karosy, maďarský ikarus…). Nikdy jsem neprahnul jezdit s nějakým západním náklaďákem, či autobusem. Byl jsem spokojený. Ptám se – koho jsem zradil? A jaký jsem já vlastizrádce?!

Doma jsem měl československé rádio, československý magnetofon, československý gramofon, československou televizi, později pak i nějakou tu československou minivěž. Vše vyrobené snad v Tesla  Valašské Meziříčí. Svůj účel, ke kterému mi měly sloužit, vždy splnily. Netoužil jsem ani v tomto po nějakých západních krámech. Proč také? Ptám se – koho jsem zradil? A jaký jsem já vlastizrádce?!

V domácnosti jsme měli automatickou pračku československé výroby Tatramat, vyrobenou někde na Slovensku (tedy v ČSSR). Představte si, že sloužila poctivě 20 let!! Taková to byla kvalita! Netoužil jsem nikdy po žádné jiné drahé pračce ze západu. Proč také, když tato věrně sloužila tolik let! Ptám se – koho jsem zradil? A jaký jsem já vlastizrádce?!

Při sledování československé televize, při sledování sportovních přenosů, utkání v hokeji (mistrovství světa) jsem vždy v zápase našich hokejistů se sbornou SSSR fandil našim. Samozřejmě! Ale pokud hrála sovětská sborná proti Kanadě, nebo proti USA, naprosto vždy jsem samozřejmě a přirozeně fandil sovětským hokejistům a byl jsem hrdý a pyšný, když to těm nabubřelým kanaďanům nebo američanům natřeli!

To samé při sledování legendárního cyklistického Závodu míru. Fandil jsem československým, potom sovětským. Ptám se – koho jsem zradil? A jaký jsem já vlastizrádce?!

Žil jsem ve společenském zřízení, kterému se říkalo socialismus, přesněji reálný socialismus, byl jsem spokojený, samozřejmě bylo co vylepšovat, ale rozhodně jsem si nepřál a vůbec jsem nechtěl změnit a vyměnit socialismus za kapitalismus! Vyznával jsem tehdy (za socialismu) a ctím dosud tradiční role muže a ženy ve společnosti, ctím a uznávám jako tehdy pouze tradiční rodinu (muž + žena + děti), mám úctu k našim předkům, kteří bojovali za naši svobodu, vážím si starších a ctím je, neboť jsem tak byl vychovaný společností a rodiči, vážím si odkazu našich předků (Jan Žižka, Jan Hus, Jan Ámos Komenský, národní buditelé, Ludvík Svoboda…)

Ptám se – koho jsem zradil? A jaký jsem já vlastizrádce?! 

Ptám se – koho jsem zradil? KOHO ŽE TEDY JSEM ZRADIL?!!

Nezradili jste náhodou zcela opovrženíhodným, odsouzeníhodným způsobem svou vlastní, i pro mnohé z vás svou rodnou zemi, právě vy?!! A vy, zrádci, vlastizrádci, velezrádci, kolaboranti, zaprodanci máte tu drzost a opovážlivost nazývat právě mě vlastizrádcem?!! Zloději, kteří volají – chyťte zloděje, fašisté, opravdoví fašisté, kteří se vydávají za antifašisty, a z opravdových bojovníků proti vám fašistům se snaží udělat fašisty. Z vlastenců děláte xenofoby a primitivními přivandrovalci chcete zničit vlastní národ!

Považuji a jsem skálopevně přesvědčen, že všichni ti polistopadoví politici (šmejdi), ti uzurpátoři moci, ti, kteří rozbili moji vlast Československou socialistickou republiku, jsou nejen VLASTIZRÁDCI, ale též VELEZRÁDCI a KOLABORANTI, duševně nemocní psychopati podporující fašismus, světový terorismus, islamizaci Evropy a všechny ty prasácké úchylky. Věřím tomu, že všichni do jednoho budou, až přijde čas, po zásluze velice tvrdě lidem a národem za své vlastizrádné, velezrádné a kolaborantské a protinárodní skutky spravedlivě potrestáni. Věřím, že k tomu dojde již brzy. Kolaboranti a vlastizrádci jsou též všichni ti, kteří podporují a souhlasí s tím současným polistopadovým (1989) režimem bratříčkujícím se s fašismem a všemi těmi prasáckými úchylnostmi.

A koho že tedy jsem zradil?! Znovu se ptám – KOHO JSEM ZRADIL?!! KOHO?!! NO ŘEKNĚTE, NAPIŠTE KOHO?!!

Vy, všichni polistopadoví šmejdi, kteří jste otočili a převlékli kabáty, jste největší VLASTIZRÁDCI, KOLABORANTI, PAKÁŽ!!

Please publish modules in offcanvas position.