PRAVDA JE, ŽE MÁME BÍDU

2021 08 03 02

─ Sovětskaja Rossija ─
(nezávislé nár. noviny)

Sociální KRONIKA

ZDROJ (překlad Náš Restart)

TAHLE RUSKÁ ŽENA ŘEKLA DO OČÍ RUSKÉMU PREMIÉROVI PRAVDU O RUSKU, KTEROU NEJEN RUSKÁ ELITA, ALE ANI RUSKÁ MÉDIA, NECHTĚJÍ SLYŠET.

2021 09 04 01► Revoluční video ZDE ◄

2021 09 04 03Maria Šukšinová během získání řádu "Za zásluhy o vlast" 1. stupně v Kremlu nečekaně řekla to, co leží na srdci již u mnoha občanů. Předseda vlády Michail Mišustin z nějakého důvodu okamžitě sevřel ruce v pěst.

 

Děkuji za odměnu!

Ale abych hrdě nosila na hrudi medaili za zásluhy před vlastí, je třeba o vlasti říkat... pravdu. Je pravda je taková, že máme u nás bídu. A především v oblasti mně blízké – v kultuře. A virus nekulturnosti je mnohem nebezpečnější než ten virus koróny, který je dnes v módě. Nebezpečnější je tím, že na něj nikdo nezemře, avšak neviditelným oku způsobem kosí celá pokolení.

2021 09 04 02Bez duchovně mravního základu nemůže odolat žádný stát, ani jedna říše, žádná civilizace. Dějinných příkladů je celá řada.

Nedostatek svědomí, morálky, národních hrdinů (nebo spíše, oni i jsou, ale jejich jména je lepší v kulturní společnosti nepřipomínat), nedostatek morálky vede k nevratným procesům, vede k degradaci národa.

Kultura řeči, kultura komunikace je ubíjena před očima. Lidé mezi sebou požírají jeden druhého. Pouhým okem je vidět, že probíhá sociální experiment ─ lidé nenávidí jeden druhého ─ nejprve kvůli náhubkům, nyní kvůli vakcínám, vzápětí kvůli QR-kódům, a tohle je zapotřebí zastavit!

V konečném důsledku se všichni navzájem nakonec pozabíjejí a nepřítele tak nikdo ani nepozná. Takové schéma umění války se v Číně nazývá "moudrá opice z hory sleduje boj dvou tygrů v údolí".

Moderní války nejsou vedeny kanóny a raketami, jsou všechny vedeny v médiích, ve vědě, vzdělání, kultuře, medicíně, zdravotnictví atd.

2020 01 26 02A nikdo se ani nesnaží pochopit, že se jedná o cílenou duchovní diverzi dehumanizace a rozbití mezilidských vztahů, nikdo se nesnaží tyto procesy zastavit.

Požadavek na duchovnost a morálku ve společnosti existuje. Věřte mi, je tomu tak. A mluvím o velké části občanské společnosti a ignorovat ji ─ je prostě zločin před národem!

Promiňte mi, za přehnanou ostrost, ale je to už z bolesti, to je už zoufalý výkřik duše. To je SOS, vážený Michaile Vladimiroviči! 

Sloužím Vlasti!

Please publish modules in offcanvas position.