Hoši, to jste ale mohli říct hned…

2020 10 22 05

Svatopluk Otava, komentátor ANS

…Karle, Vláďo a Ivane. Měli jste dát jasně najevo, že smysluplná mravenčí práce při záchraně Republiky a našeho národa je vaší prioritou jen tehdy, když u toho jsou i presstitutní štáby, světla ramp a minimálně v jednom případě i každá kačka dobrá.

Nebudeme oplácet stejnou mincí. Nebudeme osočovat vyloučené místopředsedy ANS Karla Haise, Vladimíra Prinkeho a Ivana Kratochvíla z kdovíčeho, když oni zřejmě takovou potřebu mají a – stručně řečeno – ANS se dle jejich současného postoje nehodí ani na hnůj. A hlavně ta paličatá předsedkyně Vladimíra Vítová! Ta, co při každé příležitosti říká 3x ANO a 3x NE!

Než se stali členy a později místopředsedy, dobře se obeznámili s programovými tezemi 3x ANO a 3x NE, které jsou základními principy pro politickou činnost Hnutí a vyjadřují politické postoje všeho členstva a cíle Aliance národních sil.

V kostce řečeno – VEN! z EU, PRYČ! z NATO a ZESTÁTNĚNÍ! nerostného bohatství ČR a také – NE! ilegální migraci, NE! otrokářství nadnárodních firem a NE! rušení dekretů prezidenta Beneše.

Pánové to dobře znají a dobře také vědí, že cesta za suverénní Českou republikou je nelehká, dlouhá a ti co po ní jdou, nečekají ovace zparchantělých médií, potřásání si ploutvemi s kolaborantskými politikáři ani peníze.

Tak proč teď takové divadlo Ivane Kratochvíle?

Bylo jistě chvályhodné, když jste se vydal za podobnými cíli s Československými vojáky v záloze a spolupracoval přitom i jako řádný člen ANS s podobně smýšlejícími. Jakmile Vás náš protofašistický režim začal věznit, byla to právě ANS, kdo Vám podal promptně a v rámci možností ruku! Nebo to už vidíte jinak podplukovníku?

Pozn. Našeho Restartu:
Pplk. ing. I. Kratochvíl by měl vysvětlit, PROČ tento režim jeho propustil z vězení, zatímco jeho kolega Přemysl Ivan Hadrava ve vězení zůstává i nadále. Blíže ZDE

A co má znamenat Vaše představení Vladimíre Prinke?

Jako tvůrce textové verze volebního programu ANS jste podal pozoruhodný výkon, i když už v tomto díle bylo možno vypozorovat počínající cesty k politickým kompromisům a jakýmsi zadním vrátkům tu i onde, celkem jste projevoval schopnost vyjednávat i jednat. A teď se Vám snad zdá, že cesta do filípky zaprděných poslaneckých lavic s královským obžerným je na kandidátce ANS příliš dlouhá podplukovníku?

Nu, a co Vy Karle Haisi?

Na rozdíl od předchozích vojáků, kteří byli vždy komunisty buď z profese nebo z musu, Vy jste vojákem nebyl, jste jurista. A s komunisty jste vždy zacházel tak jaksi racionálně. Vaše sáhodlouhé teze o fiktivních společenských rájích, zcela bezobsažné, to byly skutečná umělecká dílka z kategorie „O ničem“. Hlavně, že jste hovořil zcela nesrozumitelně a dlouze, otázky udivených posluchačů jste buď ignoroval nebo přešel takovou tou maličkou, vždy po ruce nahodile vykonstruovanou lží.

No, myslím si, že na rozdíl od předchozích dvou Vám Karle bude nejen na komunistické kandidátce dobře. Vlastně jste měl v KSČM už dávno být. Mezi filipesboys (a girls..) Vám bude skvěle. Oni taky jen tak sedí, s bruselským sojuzem kolaborují za hezké držhubné.

A když si vybavím naše poslední setkání, kterak jsem se zeptal, zda dnes budeme vybírat nějaké příspěvky a vylovil jsem pětistovku, zamumlal jste plačtivě cosi o strašných nákladech na benzín, když jenom stále cestujete a vysvětlujete a vysvětlujete, strčil jste peníze do kapsy, nikam se to nezaznamenalo, tak jaksi zřejmě nebyl čas a…., aha!, to už jste se připravoval, jak to budete lobbovat v té žvanírně?

No, tak si nechte všichni dařit u fílípkosoudruhů! Ale pozor! Jakmile to tam snad vezme do ruky takový Pepa Skála, může se pak stát, že minimálně vykladač všehomíra Karel Hais bude opět vyloučen i s Vojtíškem. (Ale právníkům je to vlastně fuk. Oni jsou takoví oficiálně certifikovaní tohleto…., no, víte co… ehm, právníci, že ano…)

Please publish modules in offcanvas position.