Jakpak jim asi chutná jejich vlastní medicína?

2020 10 22 05

Svatopluk Otava, komentátor ANS

Už sama otázka z titulku je dnes velmi nebezpečná. Stačí, když si ji vyloží libovolný presstitut a po něm i vykladač gumové paragrafové džungle tak nějak „správně“ a ejhle – tazateli rázem hrozí mnohaleté vězení.

Za pitomost je podmínka. Za antifašismus se dnes jde „sedět“

Například původní „odměna“ internetového komentátora Benedikta Čermáka za použití takového dotazu v souvislosti s teroristickým útokem na muslimskou modlitebnu na Novém Zélandě vyšel zvědavce na šest let kriminálu. Však jej také za „zločin z nenávisti“ poslal mezi běžné vrahouny soudce Krajského soudu v Brně s příhodným jménem Zámečník.

Pravda – Vrchní soud v Olomouci změnil nakonec trest na podmíněný, ale z podstaty takového výkladu „práva“ neubral. Snad se mu asi zželelo poněkud jednoduššího uživatele internetových diskuzí, jenž sám prý vystupoval pod nickem „ssman“, možná na této soudní instituci dosud působí úředníci se zdravým rozumem. (Nemaje legální možnosti uložit takovému pochábelovi za tak pitomý nick pětadvacet na p-del, asi by mu autor těchto řádků klidně nějaký ten měsíc naostro v roli soudce klidně přidělil. pozn. aut.)

Nicméně – i dnes umí být soudní stolice v našem eurounijním protektorátě pěkně ostrá. Jestliže se proviníte třeba ozbrojeným bojem na straně interbrigadistů na Donbase, co se zbraní v ruce válčí proti fašismu na Ukrajině, půjdete do vězení na dlouho a bez odkladů. Takové rozsudky taky padly, ale to je vlastně tak trochu odbočení, o tom podrobněji jindy.

Vraťme se k otázce. Té nebezpečné, z titulku tohoto článku.

Tak co, chutná?, chutná…?

2021 06 05 04Bulvární hon na záletného afročecha Dominika Feriho, jejž nařkly po letech zhola „nevinné“ účastnice nočních pitek za jakýsi „sekšlharišment“, ba znásilnění, je v plném proudu. Neoliberální masmédia jej před pár lety uváděla jako politickou naději progresivistů z lupičské filiálky germánských podrobitelů české suverenity s názvem TOP-09. Však zkušený znásilňovač práva a zakladatel pofidérního politického spolku Karel Schwarzenberg už se dal slyšet, že je to vlastně mediální hon na jeho o generace mladšího znásilňovače děvčat. A prý je normální „dostávat holky do postele“. (Asi podobně „normální“, jako používat rakouského práva při krádeži českého majetku, s čímž má právě knížepán bohaté zkušenosti.)

Och, s jakou ošklivostí se hned od „čestného“ šéfa formálně odtahuje formální šéfová strany Pekarová-Adamová, požívající v kuloárech zjednodušující přezdívky „Pekari“. Jak třeskutě a nekompromisně vyznačuje politickou cestu k feministicko-progresivistickým zítřkům Feriho nástupkyně v Poslanecké sněmovně PČR Olga Sommerová. Těšte se prasáci! Ani to nejfialovější číro už nestora a podobné nezachrání!!!

Inu, je jen a jen Feriho věcí, že se „dal na politiku“ omámen cvakáním fotoaparátů, dobře při tom vědouce, že jej v slibně nastoupené kariéře může neposedný poklopec kdykoli zradit. Je jen a jen jeho věcí, že aktivně pomáhal na svět blackfeminohysteriózním pokřikům ze „světa hodnot“, kam prý chceme patřit a kde jsou naše „vzory“… Je také jeho věcí, že je nyní takříkajíc v přímém přenosu až zářným příkladem historicky osvědčeného modelu, kterak revoluce požírají vlastní děti. A když bude Schwarzenberg ještě více velkopansky po svém zvyku žvanit, tak aby jemu či jeho potomkům nakonec nakradený majetek nějací piráti třeba zase neukradli. (Než se tedy vrátí zpět do českých rukou, kam patří a k čemuž jednou dozajista zase dojde.)

Ach jo, až je najednou jednomu jak afročecha, tak lžičecha líto. Ale stále se nabízí ta otázka a nelze odolat, aby si ji člověk jen sám pro sebe třeba nepoložil. „Tak co, jakpak jim asi chutná jejich vlastní medicína. Dobrá práce?“

Please publish modules in offcanvas position.