NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Názor jednoho z nás, nejen ke vztahu KSČM k SPD

ANEB VZKAZ JOSEFU SKÁLOVI

Zdravím Tě Josefe,

moc děkuji za perfektní analýzu současnosti nejen v KSČM, ale i ve vztahu k SPD. V řadě polemik jsem od počátku uváděl, že je pro mne ze všech parlamentních stran nejblíže SPD právě proto, co uvádíš. Známkování fašistů, xenofóbů apod., jde především z pravicové líhně a bohužel i od některých mladých členů KSČM či členů KSM, apod.

Bohužel ideově politická nezralost a nezkušenost i některých či mnohých vedoucích stranických funkcionářů vede k umožnění pouštění slátanin z úst V. Filipa.

Sobotní tiskovka manifestačně "optimistická" kritiku nepřijala a přesunula na zasedání ÚV, kde asi spoléhá, že tam bude opět ve většině. Uvidíme! Kateřina snad dala funkci k dispozici, ale nebyla přijata. Pokud ano, je to hodno uznání.

Zítra Ti přepošlu své předané vystoupení pro 45. PTPK, které jsem se bohužel nemohl zúčastnit a již před konferencí jej poslal Pavlovi Degťarovi do sborníku. Mám jej na flešce, kterou nemám u sebe!

S pozdravy
Ruda