HOAX, KTERÝ JSME NEPSALI

2021 01 06 05Erik Best (EB), 23.7.2020

Dnešní Friday Edition jsme nepsali. Je to hoax, který se už několik týdnů úspěšně šíří po internetu. Cui bono? Každého asi napadne, že nejvíc prospívá Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Ale svým způsobem z něj může těžit každý, kdo si nepřeje mít Ivana Bartoše za příštího předsedu vlády.

Anebo to budou moci piráti nakonec otočit a využít ve vlastní prospěch?Kdyby Piráti vyhráli volby a premiérem se stal feťák Bartoš, tak počítejte s tím, že:

2020 01 26 02nejdřív by likvidovali vše, co zavedlo ANO, např. valorizaci důchodů a vrácení jejich výší na dobu před rokem 2017.

2020 01 26 02Dále by legalizovali svoji milici ANTIFA, která by rozpoutala v republice peklo. Byla by nad policií. Konečně by došlo k tomu, k čemu se zavázali u George Söroše, t.j. zaplavit republiku ilegálními migranty.

2020 01 26 02A nejen to, definitívně by odstranili Benešovy dekrety, aby začala konečná likvidace českých zemí. Tomu všemu má předcházet mlha o jakési digitalizaci. Nemohou přece ihned odhalit své plány.

2021 01 10 09ak by to tu mělo vypadat, vidíme v Praze, kde je primátorem Pirát Hřib. Důchodci by měli být lovnou zvěří, bez jakýchkoli práv a pokud bydlí sami, měli by se starat o migranty. Měli by být ponižováni a šikanováni mládeží, všude kde se objeví. V obchodech, lékárnách a pod. Zavázali se u Söroše k likvidaci Slovanů a začali by u těch bezbranných. To je tak v kostce jejich program. A společný program demobloku a Pirátů by byl dovršen. Zdá se vám to málo?