KDYSI VÁŽENÝ PANE PREZIDENTE

2021 02 28 09VLAĎKA ŠPIDLOVÁ (Pravý prostor)

Volila jsem Vás. V obou prezidentských volbách. Upřímně se přiznám, že kvůli Vašim z mého pohledu chytrým bonmotům a všeobecnému přehledu. A také kvůli Vaší politice “všech azimutů”. Neboli proč si dělat zbytečně nepřátele, když můžeme mít, minimálně, obchodní partnery.

2021 01 10 09enže teď se začínají naše názory poněkud rozcházet. Vás to nerozhodí, ostatně mě taky moc ne… ale na kovid máme pohled velice, velice odlišný. Podle Vás jsem lehce dementní /IQ 135/. Možná. Možná máte jiné, lepší, informace, možná věříte jiným, věrohodnějším, lidem, zprávám, novinářům, čučkařům…Možná je to věkem…jste asi tak o patnáct let ohroženější než já. Chápu, ale prostě s Vámi nesouhlasím.

2021 01 09 02íte, ono to s tím kovidem, alespoň podle toho, co já čtu na nejrůznějších serverech, ať už alternativních nebo mainstreemových, či dokonce podle mé osobní zkušenosti, není tak docela jednoznačné. Ono to, podle mně dostupných informací, docela skřípe.

2021 01 09 02irus se začal šířit v čínském Wuchanu, kde se nacházela, čistě náhodou, laboratoř, kterou měli ať tak či onak, pod palcem naši američtí přátelé, a kde se v inkriminované době konaly jakési armádní závody s účastí amerických vojáků. No…připusťme, že i takové náhody se můžou stát.

2020 12 22 03ak se virus začal masivně šířit po Itálii, kolabovalo zdravotnictví, po nocích brázdily silnice kamiony s kovidovými mrtvolami. Prý tam – do Itálie – jezdí masivně Číňané za prací…No dobrá, připusťme i to. Připusťme i to, že naši nadšení lyžaři přitáhli ten “smrtelně nebezpečný” virus z Itálie do Čech, francouzští do Francie, angličtí do Anglie, němečtí do Německa…..atd.

2020 12 22 08le pak mi vysvětlete, pane prezidente, proč nedlouho před vypuknutím této šílené nemoci změnila světová zdravotnická organizace WHO definici pandemie. Že na vyhlášení pandemie najednou stačilo daleko méně úmrtí na sto tisíc obyvatel než před tím “šíleně nebezpečným” virem. Vysvětlete mi, jak je možné, že onen “šíleně nebezpečný” virus ještě dosud nikdo nikde neizoloval, nikdo neví, jak vypadá, nikdo nemá s čím porovnávat, co zkoumat a co studovat…a přitom už, během necelého roku, máme k dispozici vakcíny a víme, že virus už zmutoval na, zatím několik, jiných verzí.

2021 01 09 02ysvětlete mi, jak je možné, že na ty virové mutace budou ty vakcíny účinkovat, když nikdo neví, jak ten virus, ať už původní či “zmutovaný”, vypadá. Vysvětlete mi, proč musí lidé, kteří se nechají očkovat, podepisovat papír, že se v podstatě očkují na vlastní nebezpečí a nikdo nic neví. Nikdo nic neví o době imunity po očkování, nikdo neví nic o tom, jestli očkovaný člověk může virus chytit a pakliže ano, jak moc je nakažlivý pro své okolí, nikdo nic neví o tom, proč mají někteří očkovaní fatální reakce… a hlavně, proč se prosazuje očkování vakcínou, která je schválená podmínečně a jejíž závěrečná zpráva bude k mání za tři roky.

2021 01 03 02ezlobte se, ale pokud Vám z uvedeného, mainstreamově potvrzeného, neplyne to, že jsme – celý v našem pojetí civilizovaný svět – účastníky a hlavně objekty naprosto bezohledného a šíleného testování jakési neověřené očkovací látky, tak jste, alespoň v mých očích v lepším případě vyděšený stařec nebo ignorant, v horším případě součást tohoto bezprecedentního experimentu.

2020 12 23 03aké mi můžete z pozice prvního muže ve státě, který označuje “kovidově nevěřící” lehce dementními, vysvětlit, proč se tedy tato “šíleně nebezpečná” choroba neléčí. Jsou přece známy léky, které naprosto prokazatelně zabírají – Ivermektin a Isoprinosin. Vysvětlete mi tedy, jako “první mezi prvními”, proč jsou tyto léky u nás nedostupné, ba snad přímo zakázané. A pakliže, jak říkají “odborníci” nejsou tyto léky prověřené, proč se místo sporných vakcín nehledají léky, které by zabíraly. Víte o tom, že pokud kašlete, máte rýmu a teplotu, špatně dýcháte a máte podezření, že jste tedy “covid pozitivní” a zavoláte svému obvodnímu lékaři, doporučí vám tento paralen a klid na lůžku… a kdybyste se náhodou dusil, zavolejte si rychlou? Chápete? Na tu “šílenou pandemii” zabere paralen… a pokud ne, tak nemocnice. Není to zvláštní? Lékař vás léčí po telefonu… a pomožte si sám. No..pravda, u Vás, pane prezidente, to nehrozí…

2020 12 22 08jen tak na okraj… kam zmizela chřipka, angína, kašel a rýma, provázející obyčejné nachlazení… covid to zabil? Nebo ta naše vládní opatření působí jenom na tyto respirační onemocnění a na covid jsou slabá? Apropó, vládní opatření… covid má hodinky, nešíří se před jedenadvacátou hodinou a po páté ranní? Nešíří se v supermarketech, ale jenom v obchodech o pár metrech čtverečních s minimem zákazníků? Nešíří se v okrese, ale mimo okres už ano?

2020 12 22 03ane prezidente. Ještě pořád se mi zdáte dost inteligentní na to, abyste dokázal dát fakta dohromady. Abyste dokázal odhalit manipulaci, touhu po moci a po penězích. Vypadal jste, ve volební kampani, na člověka, který “kope” za Česko, který se tváří jako vlastenec. Ale možná, že jste se jenom “tvářil”…

Please publish modules in offcanvas position.