PROČ SI NA PUSU NENASADÍM RESPIRÁTOR?

MILENA DOUŠKOVÁ

2021 01 03 02evím jak vy, ale já toho mám plné zuby. Nehodlám poslouchat a tolerovat kdejakého politického magora či psychopata, který neví, jak už by zničil českého člověka. V nejhorším případě jsou řízeni nějakém darebákem shora a poslouchají jak hodinky a podílí se na genocidě našeho národa, protože nic jiného to není.

2021 01 10 09sme ničeni zdravotně po stránce fyzické i po stránce psychické. Jak mi někdo z těch darebáků vysvětlí, že naši praktiční doktoři jsou zabarikádovaní ve svých ordinacích a pokud vám něco je, musíte se spojit mejlem či esemeskou. Od kdy se angína léčí přes mobil? Vy řeknete co vám je a recept vám přijde do mobilu. No to je naprosto neuvěřitelné a já vím, k čemu je máme. Na hovno. Uvolněte léky na recept a už je vůbec nemusíme obtěžovat.

2020 12 23 03ady se dělá zdravotníkům svatozář kolem hlavy, ale já to tak nevidím. Když projdu třeba kolem naší nemocnice, tak spodní patro je prázdné. Tam kde se dříve tlačili pacienti, tam je pusto. Spousta zubařů sedí doma na prdeli a raději ani nedutá, ale ani neordinuje. Tak to jsme jako kde? Někde v pralese? Máme si pořídit babku kořenářku a dědka kováře? Tak v tomto mám já obrovské štěstí, protože můj pan stomatolog funguje celou dobu falešné pandemie na 100 %.

2020 12 22 03roč si na pusu nenasadím respirátor? Protože ještě pořád nejsem sebevrah. Protože FFP2 respirátory nikdy nebyly navrhnuté na ochranu před viry. Výrobci a úřady na to výslovně upozorňují. Maximální doba nošení FFP2 respirátorů maximálně 2 hodiny s následnou dobou zotavení minimálně 30 minut a pro FFP respirátory bez výdechového ventilu je maximální doba nošení dokonce 75 minut – s následnou minimální dobou zotavení 30 minut. Nesprávné používaní nebo nedodržování tohoto návodu na použití může vést k nemoci, vážnému zranění nebo k smrti. Nejraději bych je nasadila celé sněmovně na hubu, sedla si proti nim, donutila je dělat dřepy a s chutí bych se dívala na rychlé kolabování těch rádoby lidí ve sněmovně.

2021 01 10 09ak mi chtějí vysvětlit, že jsme nosili rok na puse věc naprosto k ničemu. Jejich rozhodnutí o respirátorech, nanorouškách, nebo dvojité roušce byl poslední hřebíček rakve do mojí trpělivosti. Jejich vyhrožování pokutou je mi naprosto lhostejné, protože jsem ochotna se s nimi soudit.

2021 01 10 14nad je ještě dost lidí, co mají rozum, a nenechají si zabíjet děti a vnoučata. Nejen že z nich rostou psychicky neodolní lidé, ale bohužel i bez pořádného vzdělání a jako „třešničku na dortu“ dostali dušení se v respirátorech. Tak pořád nedělejte nic, ono vás to dostane. Víte, že jsou psychiatrické léčebny plné a čeká se na umístění? To je horší jak čekat na operaci bolavého kolene či kyčle a to vše se odsunuje a všem je to fuk. Hlavně že roste prodej dezinfekcí a blbostí na pusu. Přeberte si to jak chcete, jde jen o váš život, takže nejde o nic?