Dr. Fauci: Očkování nezabrání šíření nemoci. Dr. Yeadon: Testování je záměrně zkreslené.

Jane K. (ZDROJ)

Očkování je jeden z největších podvodů na světě. Nejen že nefunguje proti nemoci, proti které je vyvinuto, ale ještě škodí: přídavné látky jsou tak nebezpečné, že i kdyby už zde nějaký kladný vliv byl, tak by nevyvážil jejich škodlivost.

A vpichovat do člověka bakterie nebo viry nebezpečné nemoci, i když údajně oslabené, nemůže být ničím prospěšné.

2020 12 31 09

Měli bychom si uvědomit, že to trvá asi 5 let přijít s funkčním a použitelným očkováním. A to ještě nikomu nedošlo, že za 5 let je původní nemoc natolik zmutována, že očkování na ni fungovat ani nemůže? Na příklad taková chřipka, ta zmutuje během pár týdnů a je pryč, načisto pryč. Po ní přijde jiná chřipka, možná obměna té první, možná jiný druh a zase odejde a tak dále, stále dokola. Takže když laboratoře vyrobí očkování proti té první verzi chřipky, může někdo zaručit, že desátá verze toho stejného, anebo zcela jiný druh chřipky bude na toto očkování reagovat?

Vloni jsme měli tři druhy chřipky: napřed chřipku B, pak chřipku A a nakonec koronavirus. Ten už máme asi 17 let a letos vyvrcholil asi v polovině května a pak brzy zmizel. Ten koronavirus, co jsme měli později a který přetrvává až do současné doby, to je koronavirus mediální, neboli politický, ale ne lékařský. Jelikož všechny možné laboratoře horlivě vyrábějí očkování proti koroně, tak zjevně by to stejné očkování nefungovalo na ty všecky druhy chřipky. Proč potom vůbec očkovat?

Ještě ke všemu, virus je v každém očkování geneticky upraven. Jestliže se očkovaný člověk dostane do styku s pravým, živým virem, většinou vážně onemocní. V kritických případech, když dojde k tak zvané cytokinové bouři, může i zemřít. Proto pacienti s koronou jsou hlavně (ne-li výhradně) ti, kteří se každoročně nechávají proti chřipce očkovat a tím odvážně riskují Alzheimerovu nemoc.

Jestli se chcete opravdu chránit proti chřipce, kupte si homeopatický lék „Oscillococci.“ Opravdu funguje proti nejrůznějším chřipkám. A jako každý homeopatický lék, je absolutně neškodný, i kdybyste vzali celou krabičku zaráz.

V současné době se údajně vyskytla nová verze korony, prý mnohem nakažlivější, i když ne smrtelnější. Uvědomil si někdo vůbec že právě začíná zima a že podzim je chřipková sezóna? Jistě že se vyskytla nějaká chřipka, jistě že mnozí onemocněli, protože to se stane každý rok touto dobou. Bláznit kvůli tomu, zavírat se doma, balit si obličej do hader – to je snad jen pro hypochondry a bláznivé politiky.

Takže můžeme směle usoudit, že nová, mnohem nakažlivější varianta korony je jenom obyčejná chřipka a její obrovská nakažlivost je záležitostí médií a politiků, ale ne lékařů a zdravotní vědy.

Už to, že současná studie dokázala, že očkované děti jsou více nemocné než děti neočkované. Největší rozdíl je v nemocech jako je astma, alergie, ekzémy, záněty dýchacího ústrojí a infekce, bolesti uší, oční problémy a anemie. A to ještě očkování nemusí vůbec zabrat proti nemoci, proti které je určeno, což není výjimka, ale spíše pravidlo.

Další problém s očkováním leží v tom, že na něm všichni tak horlivě pracují. Proč chtějí očkování? Proč raději nepřijdou s účinným lékem? Hydroxychloroquin zavrhli a dokonce zakázali, i když má za sebou více než padesátileté kladné účinky a proti chřipce opravdu zabírá. Ivermectin nedovolují lékařům používat, i když se osvědčil přesně proti nemocem tohoto druhu. I Isoprinosine musí lékaři používat jaksi na vlastní riziko, protože není zahrnutý v seznamu léků, které smějí předepisovat. Ale očkování – to se stalo jakousi modlou, jakýmsi zlatým teletem spásy, možná právě proto, že nefunguje.

Což o to, zlaté tele to je – pro výrobce. Jsou v tom obrovské peníze a žádné riziko. Proto ta propagace. Nově vyvinutá očkování proti koroně jsou všecka obzvláště nebezpečná, protože zkouší docílit něco, co ještě nikdy nebylo docíleno: zkouší změnit náš základ, naše DNA. Zkouší z nás udělat něco jiného, než jsme. Takže je možné, že po takovém očkování přestaneme být lidé a budou z nás jacísi polo-roboti, zombie, tvorové ani živí, ani mrtví, bez mozkových funkcí – staneme se geneticky změněnými objekty (GMO, genetically-modified objects).

Na takové tvory pak nebude zabírat žádná současná léčba, protože tato je vyráběna pro nás, pro živé tvory, pro jejich systém, který je známý a poměrně dobře prostudovaný (a přesto vesměs nezabírají). Vyprodukovat léky pro něco úplně nového, neznámého, nebude snadné a nebude to dlouho uskutečnitelné. A co bude dlouhodobý vliv takové změny, to už vůbec nikdo neví.

Americká FDA (Administrace potravin a léčiv) vydala seznam možných následků nového očkování proti koroně:

 • Extrémní alergická reakce, obzvláště u těch, kteří již nějaké alergie mají;
 • Guillain-Barré syndrom (extrémní zesláblost, až k neschopnosti polykat a mluvit, bolesti, obzvláště v noci, problémy s koordinací, abnormální srdeční funkce a krevní tlak);
 • Svalová ochablost, nebo ztuhlost, či křeče;
 • Zánět mozkových blan a míchy, obrna lícního nervu;
 • Křečovité cukání, záchvaty, mozková mrtvice;
 • Narkolepsie, poruchy spánku;
 • Těžké alergické reakce, životu nebezpečné;
 • Srdeční mrtvice;
 • Krevní sraženiny, trombóza a embolie;
 • Artritida;
 • Smrt.

Takže se dá říci, že toto nové očkování způsobuje většinu nám známých nemocí, včetně smrti. To nejsou vedlejší účinky; to je, co očkování způsobuje, pouze každý z nás bude reagovat trošku jinak a každý bude potřebovat jinou časovou délku, než se následky projeví.

Vzniklo rovněž oprávněné podezření, ba dokonce panika, že tato nová očkování způsobují tak zvanou „patogenickou přípravu“, neboli připravují náš systém k tomu, aby snadno podlehl i jiným nemocem. Toto je zvlášť výrazné u starších lidí a může to způsobit těžké zdravotní potíže na zbytek života. Nemluvě o tom, jak už bylo psáno, že když se očkovaný člověk setká se skutečným, živým virem, reakce na něho může být neúměrně velká, často smrtelná.

2020 12 31 042020 01 26 02A dokonce sám Dr. Fauci varuje, že očkování nezabrání přenosu nemoci mezi lidmi! Takže očkování nezabrání šíření nemoci – na co potom je? No přece na nic, to už bychom měli vědět.

Zopakujme to:
očkování nezabrání šíření nemoci

Jak to, že nám potom namlouvají, že očkovaní budou imunní a budou moci chodit všude a bez hader přes obličej a budou moci dokonce i cestovat? Vždyť tito lidé budou mnohem více infekční pro všecky jak očkované, tak neočkované ve svém okolí! Co je tady v nepořádku?

Další problém týkající se očkováním je v tom, že jejich testování je podniknuto se záměrem nepřijít na žádné záporné následky. Jinými slovy, je zde zjevná snaha docílit za každou cenu a co nejrychlejší schválení patřičnou organizací, přijetí na trhu a ziskem podmíněný prodej. Není divu, že je k očkováním všeho druhu tento přístup, když jeho výrobci nejsou postižitelní v případě ublížení na těle nebo smrti. Však se taky Gates prvně stará, aby získal uzákonění právní imunity v zemích, kde chce svá očkování na populaci nanutit.

Lisa Maria Reimer, se nechala asi v 11 letech očkovat proti rakovině děložního čípku. Tehdy to bylo v Německu populární, i když v některých jiných evropských státech zakázáno, kvůli přílišné úmrtnosti očkovaných žen.

Hned na to se jí vytvořil novotvar za levým okem. Vážně onemocněla a trpěla velkými bolestmi. Celé roky brala kortizon, celá opuchla a začala trpět na deprese. Kortizon zničil její tělo a napadl nadledvinky; Lisa Maria už nechtěla dále žít. Přesto, postupem času se stav levého oka zlepšil, ale vznikl zánět očních svalů na pravém oku, který přetrvává až dodnes. Video nahrála, aby varovala ostatní před kterýmkoliv očkováním.

2020 12 31 05Dr. Michael Yeadon, dříve místoředitel a vědecký ředitel firmy Pfizer, která je jedním z výrobců nových očkování, přímo varuje proti těmto produktům. Říká, že ve snaze dostat očkování co nejdříve na trh, Pfizer odhodil veškerou slušnost. Jejich testy jsou založeny na podvodných diagnostických podkladech, které manipulují získané informace a skrývají jak krátkodobé, tak dlouhodobé škodlivé vlivy.

Dokonce i účinnost očkování je zkreslena, protože toto sice vytvoří dočasné protilátky, ale skutečný vliv proti hrotovým proteinům SARS-CoV-2, které dovedou zabránit infekci, není brán v úvahu, i když je to jediný způsob, jak účinnost očkování zhodnotit. Dále očkování způsobuje neplodnost, potraty a vrozené vady u narozených dětí, o čemž Pfizer neinformuje.

Pfizer rovněž záměrně utajil prokazatelnou a smrtelnou „patogenickou přípravu“ očkovaných (vysvětleno dříve), která způsobuje vytvoření tak zvaných „ne-neutralizujících protilátek“, které zavinily smrt u pokusných zvířat v předešlých testech. 

2020 12 31 052020 01 26 02Dr. Yeadon, spolu s Dr. Wolfgangem Wodargem podali stížnost na Evropskou zdravotní agenturu, kde žádají zastavení výroby očkování, 2020 12 31 08protože jeho testování je založeno na podvodu.

A nemyslete, že jiná očkování, od jiných výrobců budou lepší! Takže by se dalo říci, že takové očkování je jako časovaná bomba – jakmile je jednou máme, tak dříve nebo později mu podlehneme.

Měli bychom si uvědomit následující skutečnosti: 

2020 01 26 02Za 40 let výzkumu se nikomu nepodařilo přijít s očkováním proti HIV.
2020 01 26 02Po 100 letech výzkumu stále ještě nemáme očkování proti rakovině.
2020 01 26 02Celá desetiletí bádání nestvořila očkování proti běžnému nachlazení.


A najednou přijdou s očkováním proti Covidu
během načisto pár týdnů!
Dělají si z nás snad legraci???

Už ta skutečnost, že žádné očkování nebylo nikdy prozkoumáno, jestli nezpůsobuje rakovinu, jestli nezpůsobí změny DNA a neplodnost. Jako další, na výrobu očkování se vztahují nižší požadavky než na výrobu léků a ani ty nefungují, jinak bychom neměli tolik nemocných. Na příklad, dvojitě slepé studie (kdy ani lékař, ani pacient nevědí kdo dostává testovanou látku a kdo neúčinnou náhražku) nejsou u očkování požadovány. Stejně tak nejsou požadovány dlouhodobé studie, kdy jsou porovnávány části populace, které byly očkovány, s neočkovanými. A přitom každý člověk, který je očkován, utrpí tímto ublížení na těle.

Také přibalené letáčky jsou jiné pro pacienty než pro lékaře. Tyto tiskopisy vystavují zcela veřejně veškeré informace o produktu, ať už kladné, či záporné. S ničím se zde výrobce netají, protože dobře ví, že je lidé nečtou.

Please publish modules in offcanvas position.