NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Co se tady děje od hadráku (1989), to je k uzoufání aneb přišlo nám do pošty

2020 10 07 06ejsem příznivcem konspiračních teorií. Ale co se tady děje od hadráku (1989), to je k uzoufání. V době hadrového puče byl přebytek na hlavu 150 000 Kčs na hlavu, včetně kojenců. Za to se dal postavit v té době hodně luxusní rodinný dům. Po r. 1989 nás jen vytunelovali a zadlužili nás astronomicky, až po naše vnoučata. A hodlají v tom pokračovat.

2020 10 07 07stronomický dluh vyšroubovali lockdownem celé naší ekonomiky extrémními opatřeními proti viru, který má mnohem menší smrtnost, než běžná chřipka. Sörös a jeho přisluhovači si to dost propracovaně připravili už před pučem (1989). Stačí nasypat "hrst drobných" lidem, kteří rozhodují o financování neziskovek a veřejnoprávních médií, tím je obrovský vliv na masy vytvořen.

2020 10 07 09aložení škol nepotřebných zaměření a likvidace řemeslných učilišť je dalším krokem k zneschopnění uplatnit se na trhu práce pro naši mládež. Kdysi známé heslo "zlaté české ručičky" tím pádem, také vzalo za své. Likvidace českého průmyslu a soběstačnosti v zemědělství za účelem totálního vysávání peněz nejen z naší dříve velmi slušně prosperující země je také přinejmenším k vážnému zamyšlení.

2020 10 07 06ejvíce peněz utratíme v super-hyper marketech za potraviny a ostatní zboží v drtivé většině předražené a v mnohem horší kvalitě než prodávají v západní Evropě. Zisky z těchto obchoďáků jsou vyváděny do západní Evropy, takže nemáme ani možnost nastartovat naši ekonomiku!

2020 10 07 08vlivňováním prostřednictvím politických ziskovek našich dětí ve školách zajistí dostatek voličů politických stran, které konají v naprostém rozporu se zdravým rozumem, dalo by se říci přímo vlastizrádně. Apeluji na rodiče, aby hovořili se svými dětmi a vysvětlovali jim, jaká je skutečná pravda a eliminovali tak vliv závadného způsobu školství na naše děti. Zjišťujte si, kdy má některá z politických ziskovek besedu ve škole, na kterou chodí Vaše děti, a z besedy je omluvte, nebo se jděte na tu besedu podívat. Ujišťuji Vás, že to, co přednáší zástupci těchto ziskovek Vašim dětem, se Vám vůbec nebude líbit. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Marek Kočí