NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Tlak na odstoupení Filipa roste

Velmi vážení soudruzi, soudružky,

osobně si myslím, že by novým předsedou strany měl být Phdr. Josef Skála. V osobě Josefa Skály vidím vynikajícího rétora, člověka s obrovským morálním kreditem, člověka s přehledem. Věřím tomu, že by pod vedením Josefa Skály došlo ke značným změnám v oblasti působení strany, že by se strana stala zajímavou pro širší spektrum občanů a jsem přesvědčen o tom, že by Josef Skála vedl opravdovou levicovou politiku.

2020 10 06 08ení přece možné, aby v naší vlasti nepůsobila levicová strana. A to z mnoha důvodů. Pakliže by se KSČM a ČSSD nedostala do parlamentu, nebyl by zde nikdo, kdo by bránil hodnoty a občany, kteří dříve volili právě tyto strany. Koho by pak volilo oněch třicet tisíc členů strany?

2020 10 06 08ení přece možné, aby se na scénu vrátili Ti, kteří tuto zemi ožebračili, není přece možné mít na scéně posluhovače sudeťáků, Soroše a jiných individuí. Proto a nejen proto má Josef Skála moji podporu, byť nejsem členem strany, ale KSČM jsem od jejího vzniku volil a volit budu. Jsem přesvědčen o tom, že nesmíme připustit úplné zbídačení naší krásné vlasti. Vždyť.... Čechy krásné, Čechy mé.

S pozdravem
Miroslav Suchopár