NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

BAKŠIŠ 5000 Kč schválen aneb přišlo nám do pošty

2020 10 05 10ak bakšiš 5000 Kč je schválen, jsem rád a beru to bez jakýchkoliv výčitek a strachu z budoucnosti a už vůbec mě nezajímá nějaký předvolební boj a mám pro to pádné důvody. Vy, kteří neustále pindáte o nějakém pofidérním šetření a myšlenkách na budoucí generaci, běžte do hajzlu. Až celá demožumpa, Havloidi, sluníčkáři, kavárenští povaleči a hlavně převlečení bolševici, co zprivatizovali a vytunelovali národní podniky vrátí všechno co za 30 let rozkradli, pak se můžeme bavit o nějakém šetření a myšlení na budoucnost.

Až modří ptáci vrátí 300 miliard z podvodu LTO, 300 miliard z důchodového fondu, kterým si KLAUS a TOPOLÁNEK vylepšovali státní rozpočet, až bude vráceno 900 miliard z fondu národního majetku, které zmizely neznámo kam, až gauner Bakala vrátí 100 miliard za OKD, až převlečení bolševici vrátí 200 miliard za sanované banky a ODS a ČSSD vrátí zkorumpované stovky miliónů, které jim vrazil do kapes BAKALA na předvolební prasárny, tak pak se můžeme bavit o šetření a o budoucnosti a o předvolebním boji. Do té doby nepište píčoviny, výblitky o předvolebním boji.

2020 01 26 02Čtení pro všechny -cetileté fracky, co ještě nepoznali, co je to práce, co znamená denní vstávání v 5 hod, ráno na šichtu od 6 hod, přesčasy, když se honil plán atd, atd, to vše za plat, pro který by většina z vás ani nevstala z postele. To všechno podstoupili vaši rodiče, abyste se dnes mohli flákat, protože práce již není povinná jako tenkrát. Ta vaše závist a nenávist pramení z vaší neschopnosti něco pořádného dělat, za co byste měli i odpovídající příjem a tak se vrháte k nohám různých politických krysařů v domnění, že vás spasí.

2020 01 26 02A vy ostatní "důchodci" si uvědomte před volební urnou, že je to právě ODS, TOP 09 a PIRÁTI, kdo věřejně prohlašují, že by vám nic nedali! Nemusíte se za nic stydět, klidně ty slíbené peníze přijměte, vždyť jste tuto zem vybudovali a ti nynější frackové ji zašantročili!